.

.

Руски 200x200cm Elite Terry непромокаем протектор за матрак от намокряне леглото машинно пране

Руски 200x200cm Elite Terry непромокаем протектор за матрак от намокряне леглото машинно пране

Оценки на купувача:

BGN 53.00 -40 %
BGN 87.98
Брой продукти
В магазина


Опис На Производот
Тери Водоотпорен Душек Заштитник
Топ Ткаенини : тери ламинатни со TPU
Здолниште : 125gsm 100% poyester плетени ткаенини
Тоа е 80% памук 20% полиестер тери крпа мешавина површина која обезбедува удобност и absorbancy. Тоа има посебен дишење (полиуретан) филм на задната страна, која овозможува топлина и влага да дишат преку додека блокирање исклучи besmirch, течни, бактерии и други hypersusceptibility материјали од кревет за душек.
Луксузни тери линија карактеристики мека, кадифен памук тери површина која се овозможува на воздухот да можат слободно да помине низ имајќи пријатно и топло во зима и удобно да се олади во текот на летото. Памук тери апсорбира влага и неговиот Здив-a-Бариера водоотпорен ламинатни го штити вашиот душек додека обезбедување на сигурен удобност, се водат и заштита.

Подробности

Размер:
200X200cm
Материал:
Полиестер / Памук
Характеристика:
Антипылевой Кърлеж,Воздухопроницаемый, Водоустойчив,Анти-Тяга,Антибактериален
Стил:
Обикновена
брой нишки:
200TC
Воспользуйся:
Къща, Болница,Хотел
Брой Платове:
30
Техника:
Вязаный
Височина:
От 9 до 14 инча
Продукт:
Защитно Уплътнение Легла
Тип:
Подложка За Легло
Модел:
Обичайната Крашеная
Форма:
матрак

Те също купуват с този продукт