.

.

1 бр. Руски размер 90*200 см елитен упорит непромокаем протектор за матрак анти-акари легла матрак, протектор за легло

1 бр. Руски размер 90*200 см елитен упорит непромокаем протектор за матрак анти-акари легла матрак, протектор за легло

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -37 %
BGN 41.58
Брой продукти
В магазина


Опис На Производот
Тери Водоотпорен Душек Заштитник
Топ Ткаенини : тери ламинатни со TPU
Здолниште : 125gsm 100% poyester плетени ткаенини
Тоа е 80% памук 20% полиестер тери крпа мешавина површина која обезбедува удобност и absorbancy. Тоа има посебен дишење (полиуретан) филм на задната страна, која овозможува топлина и влага да дишат преку додека блокирање исклучи besmirch, течни, бактерии и други hypersusceptibility материјали од кревет за душек.

Подробности

Цвят:
Бял
Размер:
90X200cm
Материал:
Полиестер / Памук
Характеристика:
Антипылевой Кърлеж,Воздухопроницаемый, Водоустойчив,Анти-Тяга,Антибактериален
Стил:
Обикновена
брой нишки:
200TC
Воспользуйся:
Къща, Болница,Хотел
Брой Платове:
30
Техника:
Вязаный
Височина:
От 9 до 14 инча
Продукт:
Защитно Уплътнение Легла
клас:
клас а
Номер На Модела:
протектор за матрак
Тип:
Подложка За Легло
Модел:
Обичайната Крашеная
Форма:
Матрак и коробчатая пружина

Те също купуват с този продукт