.

.

Еластичната Сила На Коляно, Лакът, Китка Глезен Подкрепа Приключи Еластична Превръзка Компрессионный Каишка

Еластичната Сила На Коляно, Лакът, Китка Глезен Подкрепа Приключи Еластична Превръзка Компрессионный Каишка

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -20 %
BGN 5.01
Брой продукти
В магазина


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ ^-^ ^-^
Коленото, Лактот врвка за околу Глуждот Рака Поддршка Заврши Спорт Завој Компресија Рака НОВИ
AOLIKES врвка за околу Коленото Глуждот Лактот на Раката за Поддршка на Бендови Завој Заврши Компресија Заграда
Поддршка појас е со висок квалитет, дише ткаенина. Совршен за вежбање, вештина, тенис, дигање, трчање и други спортови им е потребна дополнителна поддршка или компресија. Тоа исто така може да се ублажат напнатоста на мускулите, за да се спречи прекумерна употреба!
Велкро затворање лесно се вклопуваат во вашата Рака, Лактите, Зглобовите, Колено, Теле, Глуждот или Ногата! Добредојдовте на големо, ви благодариме!
Специфични :
Бренд : Aolikes
Материјал : Високо Еластична Ткаенини
Боја : Бела,Беж,Црна,Сина
Должина (cm) : 180
Должина (во) : 70
Ширина : 7.5 cm/2.9 инчен

Подробности

Материал:
Высокоэластичные Тъкан
Номер На Модела:
QJ78
Възраст:
Възрастен
търговска марка:
Aolikes

Те също купуват с този продукт