.

.

Нови Модни Дамски Гамаши, Лъскав Метален Цвят Еластичен Колан Тесен Секси Панталони Молив Панталони Ежедневни Панталони Молив Сребро M

Нови Модни Дамски Гамаши, Лъскав Метален Цвят Еластичен Колан Тесен Секси Панталони Молив Панталони Ежедневни Панталони Молив Сребро M

Оценки на купувача:

BGN 6.98
Брой продукти
В магазина


Направени од метални водат ткаенина, уникатен и мода да се носат.
Редовно се зголеми половината, едноставни и стилски.
Се водат корселе, додворувања и популарни.
Тоа беше намален со слаби одговара.
Дополнување вашата форма во секој ласкави можен начин, тоа е несомнено alluring leggings.
Големина : M (US8 UK12 EU38)
Пол : Жените
Материјал : Полиестер & Spandex
Одговара Тип : Слаби
Половината Тип : Природни
Дебелина : Тенок
Шаблон Тип : Цврсти
Стил : Мода
Тежина : 148-178g / 5.2-6.3 оз
Боја : Сребрена
Пакет Листата :
1 x Жените Leggings
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Подробности

търговска марка:
кепае
Тип Елемент:
Легинсы
Пол:
Жени

Те също купуват с този продукт