.

.

JK униформи мраморно сиво клетчатая пола, плисирана пола момиче училище пола регулируема талия за да добавите джоб

JK униформи мраморно сиво клетчатая пола, плисирана пола момиче училище пола регулируема талия за да добавите джоб

Оценки на купувача:

BGN 36.00 -4 %
BGN 37.68
Брой продукти
В магазина


Здолниште Карактеристики : прилагодлив половината & додај џеб
Под-остри √ лизгање на вредноста тока √ здолниште стелт страна работ √ додадете џеб √
перење упатство :
Се препорачува рака мие
Ткаенини :
TR материјал кожата-friendly чувство на добар анти-навремено
Потребни состојки :
Припаѓаат на четири сезони може да носат здолниште
Јапонски стил високи-температура стереотипи пати пати, постојат позиционирање линија!
ЗДОЛНИШТЕ :
Големина S , Одговара половината 62 cm , Приспособување спектар 59-63 cm , должина на здолниште 43 см
Големина M , Одговара половината 66 см, Приспособување спектар 64-68 cm , должина на здолниште 43 см
Големина L , Одговара половината од 70 см, Приспособување спектар 68-72 cm , должина на здолниште 43 см
Големина XL , Одговара половината 74 см, Приспособување спектар 73-76 cm , должина на здолниште 43 см

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Каре
Материал:
Polyester
Украса:
Няма
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Стил:
Японски Стил
търговска марка:
бигдаджуту
Талия:
Империя
Силует:
Плисе

Те също купуват с този продукт