.

.

S-4XL дамска мода нова овча кожа естествена кожа молив панталони краката панталони и тесни гамаши тънък хип ботуши, панталони, костюми

S-4XL дамска мода нова овча кожа естествена кожа молив панталони краката панталони и тесни гамаши тънък хип ботуши, панталони, костюми

Оценки на купувача:

BGN 175.00 -15 %
BGN 206.40
Брой продукти
В магазина


有后兜款
加绒加厚款
无后兜款
Начин на плаќање Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно..ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Ширинка С Цип
Вид На Модела:
Твърд
Тип Тъкани:
Батик
Украса:
Джобове
Стил:
Ежедневни обувки
търговска марка:
ЧЖЦУНЬХУУ
Вид На Талията:
Среден
Материал:
естествена кожа
Предни Стил:
Апартамент
Вид На Монтаж:
Кльощава
Дължина:
Full Length
Стил Панталони:
Панталони Молив
Стил:
Модни модели

Те също купуват с този продукт