.

.

Горещи Продажба Секси Дантелени Дамски Гамаши Модни Прозрачни Бедрата Високи Гамаши Черен За Дама

Горещи Продажба Секси Дантелени Дамски Гамаши Модни Прозрачни Бедрата Високи Гамаши Черен За Дама

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -14 %
BGN 4.66
Брой продукти
В магазина


Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница"ви благодарам многу ! ^-^ да видите повеќе lastest предмети во нашата продавница.
Жените Секси Црна Чиста Чипка Врвот Бедрото Високи Чорапи Бедрото Издигнувања Трикотаж Останете
100% Сосема Нов и Висок квалитет!
Стил : Секси Чорапи
Материјал : Чипка
Боја : Црна
Големина : Една големина
Пакет се вклучени : 1* Чорапи
За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки. 3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација. 4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само. 6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! За Плаќање 1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката. Враќање & Наплата 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.

Подробности

Размер:
One Size
Тип Елемент:
Легинсы
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Момиче Liwa
Дебелина на:
Стандарт
Вид На Талията:
Среден
Номер На Модела:
Легинсы
Дължина:
Ankle-Length
Стил:
Секси И Клуб
Материал:
Памук
Тип Тъкани:
Атлас

Те също купуват с този продукт