.

.

Hot! 2018 fashion women stretch jeans, небрежно pants zipper large size, Factory direct sales

Hot! 2018 fashion women stretch jeans, небрежно pants zipper large size, Factory direct sales

Оценки на купувача:

BGN 24.00 -4 %
BGN 25.02
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата продавница
Драги пријатели : ние имаме свои фабрика, нашите производи имаат голем број на инвентар, немојте да се грижите за проблемот на инвентар, можете да нарачки директно, доколку сакате да го нарачате повеќе стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена, ние поддршка пад на превозот, може да се меша со цел, нашата фабрика се наоѓа во dongguan сити, провинцијата guangdong, ние, главно, се произведува машки и женски јакни, палта, панталони и плетење жените чизми, децата плетени ракавици, ве молиме проверете ја нашата продавница, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг. Ви благодарам многу!
Жешка! 2013 мода жените водат фармерки, секојдневен панталони патент голема големина
100% сосема нов
Големина на :
26. Половината : 65-67 CM Колковите : 85-87 CM панталони должина : 68-70 CM
27. Половината : 67-69 CM Колковите : 87-89 CM панталони должина : 68-70 CM
28. Половината : 69-71 CM Колковите : 91-93 CM панталони должина : 68-70 CM
29. Половината : 72-74 CM Колковите : 93-95 CM панталони должина : 68-70 CM
30. Половината : 75-77 CM Колковите : 97-99 CM панталони должина : 68-70 CM
31. Половината : 77-79 CM Колковите : 99-101 CM панталони должина : 68-70 CM
Бидејќи јакна е рачни мерења на локации, може да биде 1-2 см грешка.
Боја : црна. Сина. Светло сина. Роуз Црвено. Морнарско Сина. Пинк. бела. Зелено овошје. Зелена
Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја.
1) Ова е производ имаат во парк,можете да го нарачате директно.
2) Нашата компанија снабдување капка превозот услуга,можете исто така да може да се меша цел.
3) Секое прашање pls слободно можете да ни испратите порака,ви благодарам многу! Детали За Производот
Плаќање
Ќе може да се плаќаат директно на преку ЗАЧУВАМ,тоа е многу безбедно,така pls не се отвори спорот за да не се добие стоки во текот на 30 дена, бидејќи пред да се добие стока нема да ми даде пари.ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме. Јас ќе се справи со тоа.
Превозот
Кога ќе изберете локација за подигнување на кои ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL или посебни воздушна линија или други брза испорака, се потребни околу 3-7days по испраќање на стоката.

Подробности

Размер:
26, 27, 28, 29, 30, 31
Тип Елемент:
Дънки
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Ширинка С Цип
Номер На Модела:
Ластични стрейчевые панталони
Деним Стил:
Панталони Молив
Украса:
Джобове
Стил:
Ежедневни обувки
Вид На Талията:
Среден
Дължина:
Calf-Length Pants
Вид На Монтаж:
Кльощава
Тип Тъкани:
Омекотител за въздух
Материал:
Памук
Измиване:
Среден
Деним:
други стилове
Капри деним цвят:
тъмен цвят
дънки панталони дълги:
панталони с дължина до щиколоток /
Деним:
denim плат измиване с вода
Вид На Монтаж:
Хетеро
is_customized:
Yes
Тип Тъкани:
Кепър
Цвят Стил:
Естествен Цвят
Дебелина на:
Средно тегло
Тип Елемент:
Капри

Те също купуват с този продукт