.

.

Горещо! Мода участък дънки, голям е размерът на жените ежедневни панталони, безплатна доставка, фабрика продажби

Горещо! Мода участък дънки, голям е размерът на жените ежедневни панталони, безплатна доставка, фабрика продажби

Оценки на купувача:

BGN 22.00 -14 %
BGN 25.58
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата продавница
Драг пријател : добредојдовте на нашата продавница, ние имаме свои фабрика, нашите производи имаат голем број на инвентар, немојте да се грижите за инвентар проблем, нашата компанија главно производство : плетење жените чизми, децата плетени ракавици, Голема големина на градник. мажите и жените панталони, мажите и жените јакни, нашата компанија се наоѓа во dongguan сити, провинцијата guangdong, имаме професионален тим, ако сакате да го нарачате повеќе стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде попуст, добредојдовте на големо и мало, посакувам да имате среќен шопинг. Ви благодарам многу!
Драг Пријател : Ако имате потреба од нашите услуги, добредојдовте да контактирате со нас, ние со нетрпение очекуваме да работиме со вас за соработка!
Жешка! Моден водат фармерки, големи димензии жените секојдневен панталони, фабрика за продажба
100% сосема нов
големина на :
26. Панталони должина : 68 CM Половината : 64 CM Колковите : 84 CM
27. Панталони должина : 68 CM Половината : 66 CM Колковите : 86 CM
28. Панталони должина : 68 CM Половината : 68 CM Колковите : 88 CM
29. Панталони должина : 69 CM Половината : 70 CM Колковите : 90 CM
30. Панталони должина : 69 CM Половината : 72 CM Колковите : 92 CM
31. Панталони должина : 70 CM Половината : 74 CM Колковите : 94 CM
Бидејќи јакна е рачни мерења на локации, може да биде 1-2 см грешка.
Боја : беж. црна. сина . Небото сино. Темно зелена боја. портокал. Роуз Црвено. Вино црвено
Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја.
1) Ова е производ имаат во парк,можете да го нарачате директно.
2) Нашата компанија снабдување капка превозот услуга,можете исто така да може да се меша цел.
3) Секое прашање pls слободно можете да ни испратите порака,ви благодарам многу! Детали За Производот
Плаќање
Ќе може да се плаќаат директно на преку ЗАЧУВАМ,тоа е многу безбедно,така pls не се отвори спорот за да не се добие стоки во текот на 30 дена, бидејќи пред да се добие стока нема да ми даде пари.ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме.

Подробности

Размер:
26, 27, 28, 29, 30, 31
Тип Елемент:
Дънки
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Ширинка С Цип
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Тъкани:
Омекотител за въздух
Дължина:
Knee Length
Деним Стил:
Панталони Молив
Украса:
Джобове, Фалшиви Цип
Вид На Талията:
Среден
Вид На Монтаж:
Кльощава
Материал:
Памук
Измиване:
Среден
Номер На Модела:
Бели летни черни ластични участък панталони
Деним:
denim плат измиване с вода
дънки дънкови панталони дълги:
панталони за щиколотку / Капри
цвят деним:
тъмен цвят
is_customized:
Yes
Тип Тъкани:
Кепър
Дебелина на:
Средно тегло
Тип Елемент:
Капри
Име:
Производство Китай

Те също купуват с този продукт