.

.

Безплатна доставка гмуркане оптична Маска за гмуркане с акваланг

Безплатна доставка гмуркане оптична Маска за гмуркане с акваланг

Оценки на купувача:

BGN 96.00
Брой продукти
В магазина


Моден подводните огледало очила на лицето маска snorkel огледало нуркање маска, нуркање опрема БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Опис МАСКА КАРАКТЕРИСТИКИ : .Две-windows дизајн, со најголем агол на гледање во секоја насока. .PC рамка,Калено стакло .Голема удобност и низок волумен. .За лесно прилагодување маска токи на Располагање 3 Боја : жолта,сина,црвена,Розова ве Молиме да ни остават порака на бојата што сакате по вашата исплата. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 buc = Маска Ние го носат голем број на маски, snorkels, во светот, се нурне во сетови и се нурне резерви во нашата Продавница : http : //www..com/store/132312 Фабрика цена поддршка на мали количина на големо, ве молиме контактирајте со лили на e-mail : yonsubsales на gmail.com За нас : Yonsub е тим на слободно нуркање, нуркањето и НУРКАЊЕ ентузијасти кои се посветени на овој спорт. Ние се стремиме да ви обезбеди најдобар нуркање производи на пазарот, разумни цени со одличен услуги на клиентите. Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. Ви благодариме за изборот на Yonsub! Купи : Ние колку што е можно да се направи нашите описи како заврши што е можно ,но ако имате било какви прашања пред купување, ве молиме да стапите во контакт со нас. Повратни информации : 1.Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДИ ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации без контакт со нас.Ние цврсто веруваме дека добрата комуникација може да го реши секој проблем, но не негативни повратни информации. 2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите работно време : 9 : 00 ЧАСОТ - 18 : 00 ЧАСОТ (Пекинг Време GMT+8), понеделник - сабота (време на викендите и празниците се исклучени). Превозот 1.Обично,објектите ќе бидат испратени во рок од 1 работен ден. 2.Обично, тоа трае 15-25 дена до НАС, 28-38 дена на повеќето од други земји, 40-55 дена да Русија, Бразил, Италија и некои далечни земји. 3.Царина е обврска и одговорност на секој граѓанин во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност, ако е потребно.

Подробности

Номер На Модела:
YM230
търговска марка:
Джон Sub
Цвят:
Жълт
Характеристика:
Гореща продажба , високо качество
Материал Точки:
Темперирано стъкло леща
Материал на стъклената дограма:
Силикон
Размер:
За Възрастни
is_customized:
Yes
лого:
yonsub

Те също купуват с този продукт