.

.

Безплатна доставка на оборудване за гмуркане Силиконова темперирано стъкло маска за гмуркане+ сух шнорхел YM280+YS03Black

Безплатна доставка на оборудване за гмуркане Силиконова темперирано стъкло маска за гмуркане+ сух шнорхел YM280+YS03Black

Оценки на купувача:

BGN 78.40
Брой продукти
В магазина


Yonsub Силикони Нуркање Маска и Нуркање Snorkel . Голема Подесување За Нуркање И Нуркањето.
Силиконски Нуркање Маска
•Двокреветни работ удобност печат
•Низок волумен еден објектив дизајн нуди широк периферните видите
•Количка за токи за компактен складирање
•Лесно се прилагодува токи
•Калено стакло
Силиконски Нуркање Snorkel
•Низок профил вентил автоматски печати по потекло да се создаде навистина 100% сува snorkel
•Contoured барел намалува отпорност на вода и намалува на вилицата замор
•Snorkel чувар обезбедува маска, за околу рака во место
•Силикони чистка вентил за лесно одвод
Достапни Бои :
Color1 : Црвена
Color2 : Жолта
Color3 : Црна
Color4 : Сина
Пакетот вклучува : 1pcs =Маска , 1pcs = snorkel
Ве молиме да ни остават порака на Бојата што сакате по вашата исплата. Ви благодариме!
Ние го носат голем број на маски, snorkels, во светот, се нурне во сетови и се нурне резерви во нашата Продавница : http : //www..com/store / 132312
Фабрика цена поддршка на мали количина на големо, ве молиме контактирајте со лили на e-mail : yonsubsales на gmail.com
За нас : Yonsub е тим на слободно нуркање, нуркањето и НУРКАЊЕ ентузијасти кои се посветени на овој спорт. Ние се стремиме да ви обезбеди најдобар нуркање производи на пазарот, разумни цени со одличен услуги на клиентите. Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. Ви благодариме за изборот на Yonsub!
Купи :
Сите наши производи ќе бидат сосема исти како и опис, па можете да ги купите директно. ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Повратни информации :
1.Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДИ ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации без контакт со нас.Ние цврсто веруваме дека добрата комуникација може да го реши секој проблем, но не негативни повратни информации.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите работно време : 9 : 00 ЧАСОТ - 18 : 00 ЧАСОТ (Пекинг Време GMT+8), понеделник - сабота (време на викендите и празниците се исклучени).

Подробности

Номер На Модела:
YM280+YS03
търговска марка:
Джон Sub
Цвят На Маската:
Черно, червено, жълто, синьо
Материал:
Закалено стъкло, каишка силикон и пола
Цвят на тръбата за гмуркане:
Черен, син, зелен, червен
Материал шноркеля:
Силиконов мундщук
is_customized:
Yes
лого:
yonsub

Те също купуват с този продукт