.

.

Четка за чистачки на предното стъкло на превозното средство за Ford MONDEO(2013-2015) , 28+28, естествен каучук, без скоби, на автомобилни аксесоари

Четка за чистачки на предното стъкло на превозното средство за Ford MONDEO(2013-2015) , 28+28, естествен каучук, без скоби, на автомобилни аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 27.00 -43 %
BGN 47.78
Брой продукти
В магазина

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Ford MONDEO (2013-2015), 28"+28", Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : Ford MONDEO(2013-2015)
Посебна функција : high-definition, трајни
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :

Подробности

Модел На Ford:
Мондео
За Марки Автомобили / Модели:
Брод
търговска марка:
KCTION
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Името На Модела:
За Мондео
Тегло На Продукта:
0.292kg
Mondeo-Година:
2013
Вид На Материала:
Стомана, естествен каучук
Широчина На Елемента:
5.5cm
Височина На Продукта:
5cm
специални характеристики:
Почистете предното стъкло
Материал:
Стомана, пластмаса POM, естествен каучук
Специална функция:
високо-определение, трайно
Размер:
28+28
Тип чистачки:
Бескостные чистачките
Спецификации На Продукта:
две неща
Фитинг брой на магазина:
ДО-ХМ-421
Автомобили:
Брод
Марка На Автомобила:
за Форд
Година:
2013-2015

Те също купуват с този продукт