.

.

Четка за чистачки за автомобил Opel AGILA(2008+),16+22,естествен каучук, Трехсегментный вид, автомобилни аксесоари

Четка за чистачки за автомобил Opel AGILA(2008+),16+22,естествен каучук, Трехсегментный вид, автомобилни аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 25.00 -44 %
BGN 44.61
Брой продукти
В магазина

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За "Опел" AGILA(2008+), 16"+22 " , Природна гума , Три-segmental тип шофершајбната wiper, Автомобил Додатоци
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : "Опел" AGILA(2008+)
Посебна функција : high-definition, трајни
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :
Совршено Пакување(Пратката од Кина) :
Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

Подробности

Тегло На Продукта:
0.286kg
Opel Agila-Годината На Производство:
2009,2008,2012,2010,2011,2013
търговска марка:
KCTION
Вид На Материала:
Стомана, естествен каучук
Височина На Продукта:
5cm
специални характеристики:
Почистете предното стъкло
За Марки Автомобили / Модели:
Опел
Името На Модела:
За Агилы
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Широчина На Елемента:
5.5cm
Модел На Opel:
Agila
Материал:
Стомана, пластмаса POM, естествен каучук
Специална функция:
високо-определение, трайно
Размер:
16+22
Тип чистачки:
Чистачките трехсегментного тип
Спецификации На Продукта:
две неща
Фитинг брой на магазина:
ДО-ХМ-724
Автомобили:
Опел
Година:
2008+
Марка На Автомобила:
За Опеля

Те също купуват с този продукт