.

.

Четка за чистачки на предното стъкло на превозното средство за CHEVROLET AVEO(2011+) ,15 +26, естествен каучук, без скоби, на автомобилни аксесоари

Четка за чистачки на предното стъкло на превозното средство за CHEVROLET AVEO(2011+) ,15 +26, естествен каучук, без скоби, на автомобилни аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 27.00 -43 %
BGN 47.78
Брой продукти
В магазина

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За CHEVROLET AVEO(2011+) ,15"+26", Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : CHEVROLET AVEO(2011+)
Посебна функција : high-definition, трајни
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :
Совршено Пакување(Пратката од Кина) :
Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

Подробности

Авео Година:
2015,2011,2014,2013,2012
търговска марка:
KCTION
За Марки Автомобили / Модели:
Шевролет
Името На Модела:
за aveo
Вид На Материала:
Стомана, естествен каучук
Височина На Продукта:
5cm
специални характеристики:
Почистете предното стъкло
Модел На Шевролет:
Авео
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тегло На Продукта:
0.216kg
Широчина На Елемента:
5.5cm
Материал:
Стомана, пластмаса POM, естествен каучук
Специална функция:
високо-определение, трайно
Размер:
15+26
Тип чистачки:
Бескостные чистачките
Спецификации На Продукта:
две неща
Фитинг брой на магазина:
K-XM-980-1
Автомобили:
Шевролет
Година:
2011+
Марка На Автомобила:
за Шевролет

Те също купуват с този продукт