.

.

Тюркоазени дантелени шипове и розово изкуство душ Кърт декоративна тъкан душ завеса набор и подложка за пода Нескользящий мат килим

Тюркоазени дантелени шипове и розово изкуство душ Кърт декоративна тъкан душ завеса набор и подложка за пода Нескользящий мат килим

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -35 %
BGN 39.98
Брой продукти
В магазина


Детали За Производот
Големина( Широко , Високо ) : 90 X180 CM 120 X180 CM 180 X180 CM 120 X180 CM 135 X195 CM 150 X180 CM 180 X198 CM 180 X240 CM Материјал : полиестер Боја : Како на сликата шоу е прилагодено : Да Локација : Бања Оркестарот, Бања Прибор Функција : Еко-Пријателски,Порибено Употреба : Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација Тип : Ткаенина Туш Завеса Состојба : Нова и Висок Квалитет
100% Сосема нов и висок квалитет!
Различни големини, различни дезени, како што се покаже во големина на слика
Боја : Како на сликата
Големина : 40x60cm, 45x75cm ,50x80cm
Дебелина : 10мм
Производ Големина на Табела (Единица : CM) Големина Конверзија : 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчен
(Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.)
Карактеристики :
Дома душеци, меки и удобни, не се лизга, не исчезнат
На дното на точка пластика, текстил, носат-отпорни, и издржлив
Сунѓерот обвивка, апсорбираат вода, фина изработка, долг работен век
Пакетот вклучува : Мат*1pc
Внимание : Бидејќи различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
Procuct Карактеристики 1) конците се уредни, крои е особено важно во рабовите на туш завеса, добро крои овозможува туш завеса повеќе издржливи. 2) Бакар тока, фирма, не е лесно да се оштети, не рѓа. 3) Слики влијаеше користење на топлина боја сублимација техника за трајни ефекти. 4) Заменливи C-облик завеса куките нека ти едноставно да се откажам вашиот туш завеса.
Топло Потсетник
Компјутерски екран производ слики и вистинските производи имаат малку боја различни, ве молиме во вид преовладува. Ако не можете да го прифати ова,ве молам не ставајте цел.
Испорака
1. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас.
2.

Подробности

търговска марка:
очарованието на дома
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Материал:
Polyester
Стил:
Американски Стил
Модел:
Етап
Номер На Модела:
Душ Завеса Постелки За Баня
Пакет:
1 завеса за душ 12 пластмасови куки
Материал:
Водоустойчив моющаяся полиестерен плат
Митническо Обслужване:
Митническо обслужване осигурява
Директен доставка:
ДА
Функция:
Използвайте като завеса за баня,прозорец панел или врата завеси линейна покривка
Размер На Тепиха Врати:
40x60cm 45x75cm 50x80cm
размер завеси за душ:
Тази завеса за душа има 10 размери в нашия магазин, Моля, изберете правилния

Те също купуват с този продукт