.

.

обзавеждане за пейнтбола макара за дистанционно маркуч дебела линия 3,5 м с проверка на приплъзване 1 бр. (многоцветен по избор) пейнтбол нова

обзавеждане за пейнтбола макара за дистанционно маркуч дебела линия 3,5 м с проверка на приплъзване 1 бр. (многоцветен по избор) пейнтбол нова

Оценки на купувача:

BGN 32.00
Брой продукти
В магазина


БОЖО Макбаскет Индустриски Ltd :
Здраво пријател, нашата фабрика, БОЖО Макбаскет Индустриски Ltd, има 8 години во макбаскет област, како ОЕМ за неколку познати макбаскет опрема брендови и, исто така, ODM како нашите сопствени брендови, квалитетот ќе се спроведат во исто како и вие се купи на вашиот локалните пазари. Можете да контактирате со нас во секое време за повеќе detalis.
Опис на производот :
На цревото се протега на над 6 стапки. Ова ќе ви овозможи да се стави на резервоарот на грб, ви дава повеќе слобода да се движи без резервоарот добива во начин. Слајд проверете ви овозможува да се отстрани брз исклучите без вртење на вашиот воздух надвор.За разлика од другите remotes, на knob не се исклучи така што нема да се изгуби и слајд-check е ергономски дизајниран така што навистина може да се добие контрола врз тоа.
Тоа може да се користи во 3000-4500 psi притисок го оценувате да завртка во CO2 или компримиран воздух /N2 резервоарот. Стандарди со 1/8 NPT Нишка со 24" (unstretched).
Овој далечински содржи копија orings за одржување.
Имаме четири бои, ЦРНА, ЦРВЕНА , МАСЛИНОВО и СИНА . Ве молиме пратете ми порака она што боја ви треба, имаат забава на макбаскет!
Испорака :
Општо земено, ние испрати наредби од страна на Кина Пост Воздух Mail, и вие исто така може да го промени ЕМС или DHL на некои земји.
Испорака период : Хонгконг пост воздух mail потреба за 10-21 работни дена; ЕМС треба за 7-15 дена; DHL треба 3-5 дена.
Сите парцели, може да се следи, ќе се најде на следење на број на вашата нарачка. Ние ќе ги испратите сите стоки како подарок и го пријават во ниска вредност. Било qeustions за превозот цена, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Внимание :
Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена, овој задолжен се купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со сопствени канцеларијата на вашата земја, за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Ако пратката е одложен од пост, ние ќе ви помогнат да дознаете причината со цел да се побрза испорака, но тоа не е наша грешка да се дава негативни повратни информации, ве молиме имајте на ум дека прифаќаме само позитивни повратни информации ако испорака период од наша страна и квалитет се и парична казна.

Подробности

търговска марка:
Бозо
Номер На Модела:
Универсален
Тип:
Управление на въздух
Цвят:
Черно, червено, маслинено, тъмно синьо
Налягане на въздуха:
по-малко от 4500psi
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Дължина:
3.5M
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт