.

.

20 комплекти струни за електрическа китара Orphee RX15 / 17 / 19 шестоъгълен въглеродна стомана 10% сплав Nicketl 1-6-ти ред продажбите на едро

20 комплекти струни за електрическа китара Orphee RX15 / 17 / 19 шестоъгълен въглеродна стомана 10% сплав Nicketl 1-6-ти ред продажбите на едро

Оценки на купувача:

BGN 41.58
Брой продукти
В магазина


започнете Цена : $5.99 Цена : $2.99 Цена : $5.49 Цена : $5.99 Цена : $6.99 Цена : $.99
крајот
Пакување : 20 Сетови на електрични жици
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Воздухот Mail Соработка во USPS(E-Пакет)/Хонг Конг Пост/Сингапур Пост/Кина Пост.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Подробности

Тип:
ред
Номер На Модела:
RX15 / 17 / 19
търговска марка:
Орфей

Те също купуват с този продукт