.

.

Wilkinson pickup PB double open electric bass pickup bass автобусче WPB Произведено в Корея

Wilkinson pickup PB double open electric bass pickup bass автобусче WPB Произведено в Корея

Оценки на купувача:

BGN 46.00 -10 %
BGN 51.20
Брой продукти
В магазина


Клиент Информации 1.Производ слики во рок од седум дена по испорака, ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Нашите производи се нови производи, таму ќе работат персонал, квалитетот и квантитетот пред испорака инспекција, ве молиме клиенти на леснотија. 2. Кина Пост Воздух Mail : 15-60 бизнис 3 дена.ПакетЗа пакет. нашата компанија ќе ги преземе метод на стандардизирано пакување. обично. за време на транспортот тоа е многу силна. 4.Ние придаваат големо значење на секој еден од твоите објективна проценка, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да даде пофалба за да се поттикне нас, ние ќе биде многу благодарен. Ако имате било незадоволство, ве молиме да комуницирам со нас, верувам дека било разумно проблеми ние може брзо да се реши, ве молиме да не брзаат да ни даде лош преглед. 5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Подробности

Тип:
да вземете
търговска марка:
ръка
Номер На Модела:
WPB

Те също купуват с този продукт