.

.

Сребро 10 фута електрическа китара акустична кабел бас кабел за усилвател на полето кабел за усилвател кабел аудио кабели

Сребро 10 фута електрическа китара акустична кабел бас кабел за усилвател на полето кабел за усилвател кабел аудио кабели

Оценки на купувача:

BGN 15.98
Брой продукти
В магазина


започнете
крајот
Детали :
Промоција :
Купување секој Електрична Гитара Кабел, Слободни 1pc Златна 3,5 мм се Прилагодат Конектор
Лесно Поврзете Го Вашиот Компјутер
Едноставно Да се Снима Музика Состојба 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот Направен од Висок Квалитет на Бакар обвиткани со гума Ниско ниво на бучава заштитените кабел дизајн Нудат сигурен врска помеѓу засилувач и својата гитара Погоден Акустична/Електрична Гитара/Бас ИТН Инструменти Големина 10 FT/3М ,6.35 mm Приклучок за Да 6.35 mm Приклучок Конектори Боја на Сребро.
Пакетот вклучува :
1pc Електрична Гитара Кабел И 1pc 3,5 мм Џек
Ние(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!
1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ние ги Испратите до вас 1 ден Предавање Време Кога Плаќање Cleard.
4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 35 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5.Ние Нудиме Free Shipping користи Хонг Конг Пост/Сингапур Пост Превозот(Време на Испорака : 15-35days.).Ако Голем Број на Производи/Wholesales,Ние ви Препорачуваме Употреба на курирската служба DHL/EMS/ФЕДЕКС/UPS-от се Изразам,И да Комуницираат едни со други.
1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.
2.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.

Подробности

Тип:
аудио кабел
Номер На Модела:
кабел
Размер:
10ft/3m
Цвят:
Сребро

Те също купуват с този продукт