.

.

2018 New Fashion Dress Simple Dress Elegant a-line Floor Length Шифон Royal Blue Шаферка / Prom Dress With Ruched

2018 New Fashion Dress Simple Dress Elegant a-line Floor Length Шифон Royal Blue Шаферка / Prom Dress With Ruched

Оценки на купувача:

BGN 143.00 -18 %
BGN 174.40
Брой продукти
В магазина


добредојдовте на нашата продавница
Ако сакате да ја смените големината ве остави, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по поставување на својата цел. Инаку, ние не може да ја промените големината откако ќе почнат да го прават тоа.
1. Биста ____cm/инчи
2. Половината ____см/3 инчи. Колковите ____cm/4 инчи. Шупливи до подот без чевли ____cm/5 инчи. Висина на чевли' потпетици ____cm/инчи
Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, бојата можете да го видите од компјутерот може да биде различна од онаа на објектот ќе се примени. Вистинската боја треба да биде боја на објектот примени. Ако имате било какви прашања во врска со боја или ако не можете да најдете боја сакате од табелата, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за боја листи од различни ткаенини. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена. Ние ќе го прогласи објектот како примерок и ниска вредност за да се избегне премногу данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде многу строга и ние не може да сметка за сите царинската такса, па ве молиме да проверите на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Цел Откажувања Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. Сепак, важно е да се напомене дека нашите фустани се направени да нарачате, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали : Нашата Откажувања Политика 1. Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. 2. Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.

Подробности

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 14W, обичай размер
Тип Елемент:
Рокли За Шаферките
Вграден сутиен:
ДА
Номер На Модела:
5203
Украса:
Капакът
търговска марка:
ВИНКа слънце
Елемент На Модата:
Без облегалки
Отвор на вратата:
Оглавник
Стил Ръкави:
С спущенным рамо
Талия:
Натурални
Реалните Изображения:
ДА
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Тип Тъкани:
тюл
Възрастова Група:
Възрастен
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Силует:
А-Линия

Те също купуват с този продукт