.

.

Мода катедралата дължина булчински воали един слой руж завесата Бяла слонова кост, със златен завързана на ръба на дългата булчински воали

Мода катедралата дължина булчински воали един слой руж завесата Бяла слонова кост, със златен завързана на ръба на дългата булчински воали

Оценки на купувача:

BGN 86.40
Брой продукти
В магазина


Моден Катедрала Должина Свадба Превез Еден Слој Blusher Превез Бела боја на слонова коска со Злато Чипка Работ Долго Булчински Превез
· Ние сме чесни продавачот, ние ќе ги провери сите мои производи, ако тоа не е во добар квалитет, ние ќе ги врати фабрика да се направи уште еден пред пост за вас.
· Ако фустаните се направени лошо погрешната страна на нас, ние се прифати врати предметите во рок од 2 дена откако ќе го добие тоа.
· Ако имате било каков проблем со сите фустани, ве молиме контактирајте ме пред да го направите спор со нашиот бизнис!
· Како компјутерски екран има хроматските аберации, особено CRT екранот и LCD екранот, таму може да биде малку боја засенчување помеѓу сликата и gown
·Цената е само за парче на облека/gown, не вклучувајќи какви било додатоци, како што се превези, ракавици, завиткајте и др. Ако би сакале да ги имаме заедно, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали.

Подробности

Цвят:
Бяло, Слонова Кост
Дължина На Продукта:
350cm
Тип Елемент:
Сватбени Воали
Пол:
Жени
Материал:
Polyester
търговска марка:
БРИТНРИ
Техника:
Апликация
Отдел Име:
Възрастен
Воал Слоеве:
Един слой
Тип:
Воал Руж
Номер На Модела:
cj20180208005
Стил Край Воал:
Дантелен Ръб
Място на произход на стоките:
Дзянсу, Китай (Континентален)
Цвят:
цвят на слонова кост или бяло тюл със златен завързана на ръба

Те също купуват с този продукт