.

.

Реалистичен беспламенный пластмаса velas decorativa, високо танцующее пламък Kaars, отделението стълб Bougeoir, романтично на свещи-декоративни

Реалистичен беспламенный пластмаса velas decorativa, високо танцующее пламък Kaars, отделението стълб Bougeoir, романтично на свещи-декоративни

Оценки на купувача:

BGN 12.78
Брой продукти
В магазина


Реална Flameless пластични velas decorativa, висока танцување пламен Kaars ,батерија столб Bougeoir , Романтични свеќи-декоративни
Функција :
- Пластични материјали
- Батерија Тип : ААА
-Свеќи веќе вклучувајќи батерија
-Г iameter е 7.5 cm
-Висината е 10cm,односно 12,5 см,15 см
Се надевам дека можете да ги додадете во желба листа и омилени продавници ако ви се допаѓа тоа,ви благодариме и имаат убав ден.
Слика на свеќи
-Наместо на "вистински" пламен имав убаво безбедно еден, што е особено добро ако мали раце се околу - се разбира, тие може да се користи за партиите и изгледа доста убаво обоени во votives -Можете да ги користите било каде во куќата за да се обезбеди декоративни светлина, особено во текот на ноќта. 3)Зошто да го одберете нас? 1.Тоа се користи транспарентен ПВЦ led капа,и го стави доведе во право позиција,така свеќа ќе имаат светлина потоа другите. 2.Високо квалитетни PP материјал,свеќи изгледа многу мазна и adhesiveness е голема. Исто така, батеријата може да светне ,еден батеријата може да се користи (ако светлината до 8 часа секој ден) И свеќа може да се користи повеќе потоа во нормална,само треба да се промени нова батерија. 3.Брзо shippment : јас обично ќе брод свеќи за вас , освен празник. Можно време на Испорака : САД,Канада : 7-15 дена Европска Земја : 10-18 дена Азија Земјата : 9-20 дена Јужна Америка : 20-35 дена Austrilia,Нов Зеланд : 10-20 дена Повратни информации : 1.Вашето мислење е многу важно за нас,ве молиме кликнете на 5 ѕвезди во повратни информации ако ви се допаѓа предмети. 2.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на . Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но јас ќе се обидам моето најдобро да slove проблемот.

Подробности

Номер На Модела:
moving005
Тип:
led свещ
Форма:
Стълб
Воспользуйся:
Сватба
търговска марка:
zabicat
Ръчна изработка:
ДА
Продукт:
свечная лампа
Характеристика:
беспламенный
Материал:
Пластмаса
Тип На Батерията:
ААА
Живот На Батерията:
една батерия може да продължи повече от 100 часа
движеща се светлина:
ДА
светъл цвят:
жълт танцуващ огън
цвят на тялото:
Бежов
Материал:
Пластмаса
Диаметър на:
7,5 см ( 3 инча )
Височина:
10 см, 12,5 см или 15 см
батерията или не на батерията ?:
можете да изберете, когато поставите вашата поръчка

Те също купуват с този продукт