.

.

Гуф качеството на 50 бр./компл. за еднократна употреба стерилни игли за татуировки доставка 9M1 неръждаема стомана професионален комплект накладки здрав

Гуф качеството на 50 бр./компл. за еднократна употреба стерилни игли за татуировки доставка 9M1 неръждаема стомана професионален комплект накладки здрав

Оценки на купувача:

BGN 10.00 -11 %
BGN 11.28
Брой продукти
В магазина

Опис : Карактеристики : - Изработени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, трајни производи за секојдневно користење. - Секоја игла е поединечно пакувани. - Внимателно дизајнирани, одлична за употреба. - Sterilized, се безбедни за употреба. - Погоден за професионални или домашна употреба. - Совршен за сите видови на тетоважа машини. Модел : 9 M1. Боја : сребро. Вкупна должина : 14 см. Игла должина : околу 3 см. Материјал : не ' рѓосувачки челик. Пакет се вклучени : 50 x Тетоважа Игли.

Подробности

Номер На Модела:
WS0120_new W
търговска марка:
Китбакечен
Тип:
Татуировочная Игла

Те също купуват с този продукт