.

.

Willlustr бамбук подвесная лампа с трапезария и хол кошница хотелски зала ресторант подвесное осветление на окачен лампа ръчно изработени сплетен

Willlustr бамбук подвесная лампа с трапезария и хол кошница хотелски зала ресторант подвесное осветление на окачен лампа ръчно изработени сплетен

Оценки на купувача:

BGN 427.20
Брой продукти
В магазина


Willlustr рачно изработени бамбус суспензија светилка dinning соба дневна соба pendant светлина хотел, сала, ресторан виси осветлување
материјал : бамбус
напон : 110 V-240 V
сијалица приклучок тип : E27
димензии : дијаметар 28cm*висина 30cm
* Ова е рачно изработени производи.
* Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот
* Прилагодување на располагање. Ако ви треба друга боја или други димензии, само нас контакт.
За Плаќање :
Постојат многу методи за плаќање на располагање на .com. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИЕ ПЛАЌАЊЕ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, ЛОКАЛНИТЕ ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
За Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Но повеќето од нашите производи ќе обезбеди бесплатен превозот услуга.
Враќање & Наплата :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот itwas примени. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа isconsidered користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Подробности

Тип Елемент:
Висящи Лампи
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Материал:
Сплетен
Брой източници на светлина:
1
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Гаранция:
1 година
Място:
други спални, хотелски хол, кабинет, гостна, хотелска стая, основна спалня
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Стил:
Модерен
Базов Тип:
E27
търговска марка:
виллустр
Техника:
Ръчно Подвързване
Източник На Светлина:
Led лампи
Напрежение:
90-260V
документ:
CE
Източник На Захранване:
AC
Дали диммируемым:
No
Завърши:
плетенка ръчно изработени
Материал На Корпуса:
бамбук
Приложение:
цялата баня

Те също купуват с този продукт