.

.

10 бр./лот 3 Вата на 300 лумена бял / топло бял led тавана лампа светлини CE&RoHS гаранция от 2 години Безплатна доставка

10 бр./лот 3 Вата на 300 лумена бял / топло бял led тавана лампа светлини CE&RoHS гаранция от 2 години Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 83.00 -25 %
BGN 110.40
Брой продукти
В магазина


Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Гаранција :
1. 1years Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2. ние ќе ви помогнеме да го поправам ако добива мали проблеми, ние ќе ви испратиме нови точки ако производите се целосно скршен од технички прашања
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Се Враќа/Размена :
Доколку не сте задоволни, ве молам дозволете ми да знам и.
можете да го вратат во првобитната состојба преку воздух препорачана пошта во рок од 7 дена од денот на вашиот прима објект за целосно враќање на средствата.
Сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на куповната цена само. Превозот обвиненија не се враќа.
Повратни информации
Кога испораката е одложен или предмети се оштетени за време на испорака, ве молиме ни e-mail. Ние сме тука да ви помогнеме.
Ако сметаш дека треба да ја напушти неутрален или негативен фидбек првин,
ние ќе побара од вас да се јавите ни се на прво па ние може да се обиде да се поправи сите проблеми или несогласувања.

Подробности

Отделят Цвят:
Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
3w
търговска марка:
Цзявэнь
Приложение:
Кухня
документ:
CE, FCC,CCC
Източник На Захранване:
AC
Номер На Модела:
Даунлайты
Дали диммируемым:
No
Материал:
Алуминий
Цвета На Купето:
Бял
Тип На Ключа:
Ключ Ключ
Гаранция:
2
Толеранс На Мощността:
5%
Напрежение:
85-265V

Те също купуват с този продукт