.

.

Модерен Бяло Цвете Выдалбливают Ресторант Окачен Лампа Прост Дизайн, Стилна Трапезария Подвесная Лампа

Модерен Бяло Цвете Выдалбливают Ресторант Окачен Лампа Прост Дизайн, Стилна Трапезария Подвесная Лампа

Оценки на купувача:

BGN 120.00
Брой продукти
В магазина


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : хром Pendant Светлина Големина за Абажур : Дијаметар 180mm/7.1", Висина 200mm/7.9" Големина за Една Глава врвот плоча : 100mm/3.9" Големина за 3 Глави Круг врвот плоча : Ширина 300мм/11.8" Големина за 3 Глави Триаголник врвот плоча : Должина 540mm/21" Должина на Кабелот : 80см(најдолго) Извор на Светлина : E27 40 W*3(Цената не вклучува светилки) Напон : 110-130 V,220-240 V(Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачот земји) Материјал : Метал Пакет се вклучени : 1*pendant Светилка Pakage Тежина : 1.5/3.0 KG
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Подробности

Тип Елемент:
Висящи Лампи
Стил:
Модерен
търговска марка:
оовов
Материал На Корпуса:
Алуминий, Хром
Техника:
позлатени
Източник На Захранване:
AC
Номер На Модела:
МУ-598
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Базов Тип:
E27
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Гаранция:
1 година
Място:
Кабинет
Цвят На Абажура:
Бял
Завърши:
Полиран Хром
Дали диммируемым:
No
Приложение:
хранене
Материал:
Метални
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
документ:
ССС
Брой източници на светлина:
3
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Напрежение:
110-130V,220-240V
Тип На Ключа:
No

Те също купуват с този продукт