.

.

Globe 888 medium семки-out тенис на маса / пинг-понг гума с гъба

Globe 888 medium семки-out тенис на маса / пинг-понг гума с гъба

Оценки на купувача:

BGN 17.25
Брой продукти
В магазина


ДОЛАРИ, 15.42
Свет 888 Медиум Pips-Out Тенис на Маса Гума со Сунѓер
Усвоен напредна технологија на производство, одбрани квалитетни материјали.
Карактеристики : поголема еластичност, побрзо брзина, силна истрајност, пониски лак линија, напад со тенденцијата кон намалување. Comport со брзината нападот играч.
Опремени се игра : Брз Напад
Брзина : 12
Спин : 8
Контрола : 8
Сунѓерот дебелина : 2.0 mm / 1.8 mm / 1.5 mm / 1.2 mm / 1.0 mm
Оваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.
ве молиме осигурете се да ја пораката сунѓерот дебелина што треба да мене кога купувате !
инаку, јас ќе одлучи сунѓерот дебелина и испрати наскоро !
Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.
Откако ќе го потврдите вашето барање можете да ги купите,но ве молиме осигурете се да ја пораката на вашето барање за мене кога купувате, ви благодариме!
Бидејќи нашите акции се менува секоја минута, ако има било какви прашања, јас ќе ве контактираме пред превозот.

Подробности

Номер На Модела:
888
Дъвка:
Акнето Е Навън
търговска марка:
Земното кълбо
Тегло:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Захватное Средство:
само гума
Номер Слой Первази:
само гума
на дъното:
само гума
Номер магазин:
HQ0004001
Оборудвана играта:
Бърза атака
Дебелината На Гъба:
2.0 мм / 1.8 мм / 1.5 мм / 1.2 мм / 1,0 мм
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт