.

.

Оригинален Milkey way Yinhe pure wood N-2 професионални тенис на маса нож за начинаещи тенис на маса тенис ракета спорт на закрито

Оригинален Milkey way Yinhe pure wood N-2 професионални тенис на маса нож за начинаещи тенис на маса тенис ракета спорт на закрито

Оценки на купувача:

BGN 25.00 -34 %
BGN 37.92
Брой продукти
В магазина


W elcome до нашата продавница
Објектот Модел : Галакси/ Yinhe N-2/N-2 S
Се справи со : shakehands(долга рачка)-FL или penhold(краток рачка)-CS
Ply : 5
Брзина : 9
Контрола : 9
Тежина : околу 85+/-3g
Дебелина : 7.0+/-0.2 mm
1 x Тенис на Маса сечилото
Одговараат за : брз напад/јамка за почетник
Yinhe компанија ажурирање некои ножот до N-2 S, па ние ќе брод N-2 или N-2 S како случаен избор, се надевам дека ќе можат да го разберат.
Answer : ___________________________ Note :
1. Оваа цена е само за едно парче.
2. Фотографиите се само за референца,ве Молиме вид преовладува.
Shippment
1. Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка.
2.Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 до 7 дена по купувачот исплата е потврдена од страна .
3. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина, ако има.
4. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царински проблем, но ако има проблем, ние ќе се потрудиме да го помогне како што може да.
5. Ако изберете локација за подигнување на испорака вашиот пакет, ние ќе ги искористиме HKDHL на испорака за вас, бидејќи слушалка има магнетизам, ќе имаат мал ризик доставени од Хонгконг, може да биде 2 или 3 дневна подоцна од тоа од Пекинг.
6. Бесплатен превозот е само за Кина пост ail mail, доколку ви е потребна оваа стока итна, pleae одберете други превозот, но треба да си дозволат на товар.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди.
И ако имате било какви проблеми, ве молиме ги споделите со нас konw ПОБРЗО, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
Наплата&Врати Политики
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Подробности

Захватное Средство:
Странично Захващане
на дъното:
Чиста Дървесина
Номер На Модела:
N-2
Номер Слой Первази:
5
Тегло:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Дъвка:
no

Те също купуват с този продукт