.

.

Безплатна доставка до 1 кг хиалуроновата киселина избелване на същността на осветление серия салон серия здравословна грижа за кожата на биологични продукти

Безплатна доставка до 1 кг хиалуроновата киселина избелване на същността на осветление серия салон серия здравословна грижа за кожата на биологични продукти

Оценки на купувача:

BGN 89.00 -5 %
BGN 94.06
Брой продукти
В магазина


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1 KG Хијалуронска Киселина Белење на Суштината Осветлувајќи Серија Салон Серија Здрав за Нега на Кожата Органски Производи
килограм килограм килограм килограм 220.00 ДОЛАРИ /1 килограм. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно. 2.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш.Ако сте избрале Кина пост или Хонгконг пост или e Packet ,ние ќе ја објавите од страна на нашите сопствени превозот метод, како и течности ,креми се тешко да се пост надвор. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо . Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. Ве молиме оставете белешка во вашата нарачка при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барања ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц.и. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред купување Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
Ние нудиме 14 дена политика на враќање. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот ID. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

Воспользуйся:
Лицето
Тип Елемент:
Крем
Характеристика:
Хидратация
Пол:
Унисекс
Съставка:
хиалуроновата киселина
Номер На Модела:
1 КГ КОЖА
НЕТНО ТЕГЛО:
1000 мл
ефективността на козметика:
веснушка
козметика ефективност:
успокояващ / анти-чувствителен
Характеристика:
Забеливать, Обработка На Акне, Moisturizing

Те също купуват с този продукт