.

.

На 20 метра 1/4 JS коаксиален кабел, 50 ω хранителен кабел PE изолация PE яке на дървесина медна тръба кабел/, 1/4 JS транзитен кабел

На 20 метра 1/4 JS коаксиален кабел, 50 ω хранителен кабел PE изолация PE яке на дървесина медна тръба кабел/, 1/4 JS транзитен кабел

Оценки на купувача:

BGN 143.98
Брой продукти
В магазина

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .
20meter долг / многу
Тежина : 1.36 килограми околу ( можеби малку повисоки или пониски ) / 20 метри ;
ЈС : Да
1/4" ЈС Коаксијален Кабел,Внесувач кабел ЈП изолација ЈП црна јакна Брановидни Бакарни Цевки ,ЈС
50 Ohm
Кабелот е тешка,па цените понудени тука со превозот е вклучен скапи . Ако ви требаат повеќе ,го поздравуваме вашиот истрага.

Подробности

Номер На Модела:
50-5 1/4 20ТА
Тип Елемент:
Кабели
търговска марка:
Kan.Do
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
Дължина:
20та
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Дължина на кабела:
20
Тип USB:
Друго
Воспользуйся:
усилвател за видеонаблюдение

Те също купуват с този продукт