.

.

200 броя 16*8.8*5.5 mm о-пръстен гумени уплътнения за горивни инжектори сервизен комплект резервни части, търговия на Едро гореща продажба на ГЕ-SL-4006

200 броя 16*8.8*5.5 mm о-пръстен гумени уплътнения за горивни инжектори сервизен комплект резервни части, търговия на Едро гореща продажба на ГЕ-SL-4006

Оценки на купувача:

BGN 39.00 -6 %
BGN 41.42
Брой продукти
В магазина

Почитувани купувачи :
Добредојдовте во мојата продавница!
Ние сме GZ Чао Pei Ко. Ltd. и професионални во Авто автомобил додатоци, се наведува во Кина. Ние нудиме висок квалитет на производи со разумна цена. Сите производи се снабдуваат од фабриката директно. Ние може да понуди одлична услуга и брза испорака. Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот, ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас побрзо. ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде добра услуга.
200 Парчиња 16*8.8*5.5 мм О-прстен Гумени Печати Инјектор За Гориво Услуга комплет за Замена на Делови трговија на Големо Топла Продажба DF-SL-4006
Технички Податоци Количина : 200piece/торба
No. : DF-SL-4006
Погодни за : Toyota,, Мицубиши и ЈАПОНИЈА АВТОМОБИЛ
КВАЛИТЕТ : со Висок
Состојба : 100% сосема нов
Карактеристики
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Лесен и мала големина
Лесно да се вклопи и да се поврзете
Promopt обработка на време во рок од 1-2 дена.
Забелешка : Боја на производ се разликува во зависност од серијата, нормални бои црна, вистинските пратката ќе преовладува.

Подробности

Стил:
О-Пръстен
Номер На Модела:
DF-SL-4006
Материал:
Дъвка
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
търговска марка:
ДЕФУС

Те също купуват с този продукт