.

.

Ниската цена 9X12W Led Beam Moving Head Light 130W Disco DJ Laser Effect Light For Professional Stage Party Shows New Arrival

Ниската цена 9X12W Led Beam Moving Head Light 130W Disco DJ Laser Effect Light For Professional Stage Party Shows New Arrival

Оценки на купувача:

BGN 470.40
Брой продукти
В магазина


2017 Евтини Цена 9 X12 W Лер Зрак Движи Главата Светлина 130 W Диско DJ Ласерски Ефект Светлина За Професионална Фаза Партија Покажува Нови Пристигнување, брод од DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ или на друг начин според клиент барање и различни земји правилата.
Опис на производот : Напојување влезна Моќност : AC100-240 V,50/60 Hz Потрошувачка на Енергија : 130 W LED : 9 PCS 12 W Висока Моќност RGBW LED DMX Канал : 10/41 Канали на Движење : Пан 540 степен Навалување : бескрајни Контрола на владата : DMX512/Господар-Роб/Авто се кандидира Екран : LCD дисплеј Applyto : Партија, Свадба, ноќни клубови Превозот, вклучувајќи ги на секоја светлина : 1pcs движи главата светлина 1pcs моќ кабел 1pcs DMX кабел 1pc Упатство
Почитувани клиенти, ние се уште се продаваат МА серија конзоли кои 100% копирање на оригиналниот освен логото. Така добредојдени да истрага ако имате потреба од нив. Не се купи на сиромашните и оние од другите, без каква било гаранција за квалитет. Види подолу најновите повратни информации од корисниците на лошо команда крило по спор. со нашата. Ве молиме веруваме дека се твоите најдобри cooperator.

Ако некои производи може да не се пренесат, вашата земја или имаат висока товарни проблем, pls контактирајте со продавачот директно да се активни решение, бидејќи ние во собата според стандард товарни модул, можеби постои некоја грешка, за некои посебни земји, pls белешка и да ги разбере. Ви благодариме.

Подробности

Тип Штепсельной Вилици:
Штепсельная вилица ЕС, штепсельная вилица САЩ, штепсельная вилица АС, штепсельная вилица Великобритания
Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
търговска марка:
минимален
силата на:
125 W
Номер На Модела:
Р137
Стил:
DMX Stage Light
Напрежение:
90-240V
Случай:
Професионална сцена и dj
Име на продукта:
130W LED Moving Head Light Beam
Входяща Мощност:
AC100-240V, 50/60 Hz
консумирана мощност:
130 W
ДРИБЛИРА:
9PCS 12W High Power LED RGBW
DMX канал:
10/41 канал
Движение:
Тиган 540 градуса
Наклон:
безкраен
Режим на управление:
DMX512/Master-Slave/автоматичен старт
Гаранция за качество:
1 година
Оригинално Място:
Гуанджоу, Китай

Те също купуват с този продукт