.

.

2017 горещи продажбите на Led Beam Moving Head Light 3 глави 3X10W Mini Wash Spot Beam Stage Светлини Party Wedding DJ Equipment Free Ship

2017 горещи продажбите на Led Beam Moving Head Light 3 глави 3X10W Mini Wash Spot Beam Stage Светлини Party Wedding DJ Equipment Free Ship

Оценки на купувача:

BGN 373.00 -10 %
BGN 414.40
Брой продукти
В магазина


Top Brite Бизнис Потсетник за Сите цени се вклучува превозот цена. Товарни се смета од страна на систем директно. Значи, ако мислите дека товарни е премногу висока, ве молиме контактирајте со продавачот да се провери и да се најниски цени. Доколку пронајдете вашата земја, може да не бидат испорачани, ве молиме контактирајте со продавачот на двојна проверка и ја понуди конечната цена за вас. Сите најдобри цени се базирани на квантитет. Значи, контактирајте со продавачот слободно да се најниски цени со купувањето квантитет. Ние сме производител на сцената светла над 15 години, ќе го прифатиме ОЕМ или ODM производи. Значи, контактирајте со продавачот слободно да истрага фаза светла кои можете да не најдете во нашата продавница. Ние прифаќа Paypal, Wester Унија, TT банкарски трансфер плаќања премногу покрај Alipay. Па кажи ни што е полесно за вас. Ве молиме заврши на плаќање во рок од 3 дена по место цел да се испрати на стоки наскоро.
2017 Топла Продажба Лер Зрак Движи Главата Светлина 3 Глави 3 X10 W Мини Миење на самото Место Зрак Фаза Светлата Страна Свадба Диско DJ Опрема Бесплатен Превозот , Брод од страна на DHL, ТНТ, UPS-от, FEDEX или на Друг Начин слободно во рок од 3 дена.
Top Brite Спецификација за Производ 3*10 W Зрак LED Мини Движи Главата Светлина Напојување : AC100-240 V, 50-60 Hz Потрошувачка на Енергија : 60 W Извор на Светлина : 3pcs*10 W 4in1 RGBW висока осветленост led диоди Осигурач : 2.3 Amp Зрак Агол : 4.5° Dimmer : 0-100% мазна линеарна затемнување Strobe : Висока брзина електронски strobe достигне 1-25 пати/втор и пулсот ефект Движење : Pan : 540 °, Плочка : 270 ° Претходно програма : 8 изграден во програми може да биде повикан преку DMX контролор Контрола на владата : DMX512, господар-роб и звук активира контролира или авто операција DMX Канал : 12 DMX Канали Конектори : 3 -пински XLR сигнал конектор за влез и излез Функција : три независни движат со интегрален зрак светилка.три греди испуштил силен ефект на acircuit и секоја мала движат светла може да се контролира независно, XY оска тресење на главата, затемнување, strobe, за контрола на брзината за Контрола на Панел : LCD дисплеј Заштита : Вентилатор за ладење ,со текот на топлина за заштита на работна средина : внатрешна-15°C-40°C Систем за Ладење се : Ниско ниво на бучава и ефикасна ФАН систем за ладење Опис : тројна мини движи главата LED тела ќе се намали преку воздухот со хируршка прецизност со секој од неговите подвижни head’s razor-остри 2-степен греди! Изграден за да ги импресионираат, тоа€™s единствен централен за разлика од нешто што некогаш ја виделе! Со молња брзо 16-битни 540°/270° пан и за навалување на столбот на секоја глава, три глави мини движи главата светлина ќе се пумпа до публиката со неверојатна бела 3-зрак екранот.

Подробности

Тип Штепсельной Вилици:
Штепсельная вилица ЕС, штепсельная вилица САЩ, штепсельная вилица АС, штепсельная вилица Великобритания
Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
търговска марка:
минимален
Номер На Модела:
С139
Стил:
DMX Stage Light
Напрежение:
90-240V
Случай:
Професионална сцена и dj
силата на:
60 W
Име на продукта:
3*10W LED Mini Moving Head Light Beam
Напрежение:
AC100-240V, 50-60Hz
консумирана мощност:
60 W
Източник На Светлина:
3шт*10 W 4в1 светодиоди CREE
Равен електронен затъмнено:
0-100%
Режим на управление:
Колата, звук, помощник-невольник, DMX512
Канал:
12 канала
Светлинни ефекти:
1-25 секунди / секунда
Гаранция за качество:
1 година
Оригинално Място:
Гуанджоу, Китай

Те също купуват с този продукт