.

.

Модул Кръст лазер зелен цвят 3.0-3.7 В 532nm 20мв

Модул Кръст лазер зелен цвят 3.0-3.7 В 532nm 20мв

Оценки на купувача:

BGN 19.44
Брой продукти
В магазина

3.0-3.7 V 532nm 20m W Зелени Ласерски Модул Крст
Карактеристики : Излезна Моќност 20mw бранова Должина 532nm Работен Напон 3.0 V-3.7 V Работни Тековната Работна Температура +10 степен C ~+35 степен C Должност Циклус 60 секунди за, 15 секунди исклучување Ласерски Форма на Крст Материјал и Боја Месинг Димензии 12×34 mm(месинг должина) Детали : Овој ласерски локатор/модул е широко се користат во облека за сечење, дрво сечење, механички позиционирање. Ве молиме чувајте ги леќите чисти да се направи ласерски зрак јасна и светла. Пред носење на некои ласерски DIY активности, ве молиме да прочитате за технички информации првиот и заштита на вашите очи пред ласерски зраци. Бидете сигурни дека операторот има искуство во оптика DIY или тестирање. Пакет : 1 x 3.0-3.7 V 532nm 20mw Зелени Ласерски Модул Крст
Превозот И Испорака
Ние брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната, и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број. Ние, исто така може да брод од страна на ПРОЗОРЦИ/EMS/DHL/Федекс за алтернативни превозот метод за соодветните такси. Ве молиме e-mail на вашиот поштенски код за превозот понуда. Меѓународни клиенти може да се доживее задоцнувања од страна на царинските или национални пост услуги. Преглед на вашиот нетарифни ограничувања. Ве молиме ги споделите со нас пред исплата ако ви треба сплит пратката. Времето на Испорака На време да брод до меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната доста зависи од diffrent desination на светот, тоа е исто така предмет на промена се должи на локалните временските услови, поштенска политика и обичај проверка. База на агенцијата за Воздух mail правила и нашето искуство, љубезно ве молиме да се напомене дека за Да се сад / Велика Британија / Австралија, таа ги зема околу 10-15 дена; Да Канада, таа ги зема околу 12-18 дена; Да Бразил / Јужна Америка, таа ги зема околу со 25-35 дена. Во Италија / Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа, што е потребно aournd 15-20 дена. Се враќа & Замени & Поправка Ние прифаќаме враќа & замени во рок од 7 дена од денот на клиентите добиваат производи, ве молиме бидете првиот контакт во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката.

Подробности

Тип Елемент:
Лазерен Фенерче

Те също купуват с този продукт