.

.

Нов висок клас мини-ефект 2в1 R & G Audio stars Уърлуинд лазерен проектор Stage Disco DJ Club KTV family party light Show p14

Нов висок клас мини-ефект 2в1 R & G Audio stars Уърлуинд лазерен проектор Stage Disco DJ Club KTV family party light Show p14

Оценки на купувача:

BGN 36.78
Брой продукти
В магазина

ПРОДАВНИЦА ИЗВЕСТУВАЊЕ Shpping Време : обично треба 20-55 работни дена може да се постигне, некои земјата треба 30-70 работни дена ,Меѓународната Логистика нестабилност,(Главно царинење време) на некои парцели може да бидат одложени се 7-20 дена. Сега одложување Земјата : САД(Epacket),Канада,Бразил,чиле,Обединето Кралство ; Напомена : Поради неодамнешното зголемување на трошоците за превозот на Кина Пост, цената на производот ќе биде зголемен за 7 дена! Ние не сноси никаква тарифи или друг Надомест.купувачите треба да се разбере нивните сопствени национални тарифни политика, јас само може да се направи нешто е да се напише вредност според вашето барање. Ако пакетот има било каков проблем, ве молиме прво контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да ги реши вашите probelm, ве молиме да НЕ се ОТВОРИ СПОРОТ! ви благодариме.
МОЖЕБИ ВИ СЕ ДОПАЃА :
Нашите производи се погодни за местото : Диџеи, Диско, Бендови, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова година ноќ, ballroom, Барови, Пабови, Клубови, Студент партија, Ролери rinks, КТВ, Семејство, забава, Роденден, свадба, празник, прослава, Фестивал, Центар, Продавница, маркет и други назначеното место.
Eshiny, Ние сме производство на електрични производи фабрика, имаме повеќе производни линии, основана во 2008 година, ние се специјализираат во производство и продажба на електронски производи за да се збогати нашиот производ и квалитет, нудиме производи за клиенти во Кина и други земји, Ако треба да се купи голем број на производи, ве молиме контактирајте не директно, ви благодарам.
Главните Параметри :
Функција :
Висок квалитет 2in1 модели Црвени, Зелени Ласерски светло;
Автоматски режим на play/sound режим на play;
Мини метална школка, Убава форма, Преносни да го носи;
Одговара на Глобалната Моќ; НИ/ЕУ/AU приклучок за избере;
Моделот Gobo(s) : Движење R&G Ласерски Кул Целосна Ѕвезди модели проектор;
Интелигентни и ефикасен систем за ладење;
Eshiny Автентичноста Гаранција ,1 година гаранција.
Светлосни Ефекти : Шема Gobo(s) : Движење R&G Ласерски Целосна ѕвезди + Виорот модели за Проектирање , ве Молиме погледнете го нашиот производ ефект на сликите или Видео; Напомена : Некои од ефектите треба чад машина!
Најдобри Проекција Далечина : 2-8m.

Подробности

Тип Штепсельной Вилици:
Штепсельная вилица ЕС, штепсельная вилица САЩ, конектор за АС, съединител Великобритания
Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
Номер На Модела:
Р14
Случай:
Домашно Забавление
Стил:
Мини
търговска марка:
ЭШИНЫ
Напрежение:
100-240V
силата на:
10-25w
Светлинните Ефекти:
Moving звезди лазер R&G пълни + Репроектор картини вихър
Лазерен Източник:
Червено[email protected]от 650 nm + зелен[email protected]
цвят на лазера:
зелен и червен
режим на работа:
източник на захранване:
В положенном AC100V~240V, 50Hz~60Hz, приспособява глобална сила
вилица за хранене:
US / EU / AU plug power, можете да изберете един
Най-Доброто Фокусно Разстояние:
2-8m
Препоръчителната област на приложение:
15-150 квадратни метра (161sq. ft до 1614sq. ft)
Материал:
Black high-performance пластмасов корпус
Гаранция:

Те също купуват с този продукт