.

.

За 2001-2005 Chrysler Stratus 2.4 L 3.0 L SOHC кислороден сензор GL-24738 MD342694 MD357285 MD420631 MR420631 234-4738

За 2001-2005 Chrysler Stratus 2.4 L 3.0 L SOHC кислороден сензор GL-24738 MD342694 MD357285 MD420631 MR420631 234-4738

Оценки на купувача:

BGN 38.00 -27 %
BGN 52.26
Брой продукти
В магазина


** **
ОСВЕТЛЕНОСТ БРОЈ : 15459, 234-4738, 5 S3194, 5 S3731, 5 S4485, MD342694, MD357285, MD420631, MR420631, MR560364, SU3250, SU5958, SU5967, SU6771 АПЛИКАЦИЈА : CHRYSLER SEBRING 2001-2005 DODGE STRATUS 2001-2005 МИЦУБИШИ DIAMANTE 2001-2004 МИЦУБИШИ ECLIPSE 2000-2005 МИЦУБИШИ GALANT 1999-2003 МИЦУБИШИ MONTERO 1998-2001 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата. ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас. ЗА ПРОДАВАЧОТ
Основана во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата. Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Alibaba. на нашата on-line клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака на услугата, не-кавга се враќа и експерт механичар совети за вашиот гарантирано задоволство. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот.

Подробности

Stratus-Година:
2001,2002,2005,2003,2004
Настаняване на превозното средство:
Нагоре
За Марки Автомобили / Модели:
Крайслер
Модел На Chrysler:
Стратъс
Друг Номер:
MR560364, 15459, 234-4738, 5S319, MD342694
Производствен Номер Детайли:
GL-24738
Преносимото Номер Детайли:
MD357285, MD420631, MR420631
Държава / регион на производство:
Япония
търговска марка:
ГАНГЛЬ
Преместване:
Нагоре за Chrysler Stratus 2.4 L SOHC 2001-2005 година на издаване
Отместване':
Повишаване На Задната Част За Chrysler Stratus 3.0 L 2001-2005 Година На Издаване

Те също купуват с този продукт