.

.

6 бр./много е сладък котка PVC книжен стикер сам планер декоративна стикер scrapbooking дневник Kawai канцеларски материали

6 бр./много е сладък котка PVC книжен стикер сам планер декоративна стикер scrapbooking дневник Kawai канцеларски материали

Оценки на купувача:

BGN 1.00 -47 %
BGN 1.90
Брой продукти
В магазина


Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број!
Можете да ги пратите тоа цело време. Ние, исто така, не падне на превозот,се надевам да се направи бизнис со вас!
Материјал : ПВЦ хартија
Големина : 9 * 18cm
Лепило : ДА
Функција : Албум налепница ,Scrapbooking decal, Запечатување налепница итн.
Пакет : 6 x хартија налепница

Подробности

Номер На Модела:
&
търговска марка:
Viety
Възраст:
>3 години
Материал:
PVC

Те също купуват с този продукт