.

.

Practice FH series Cymbal Set Price

Practice FH series Cymbal Set Price

Оценки на купувача:

BGN 221.79
Брой продукти
В магазина


Детали за производот :
FH месинг пракса балансот на своите намалени, површината убава, прирачник чекан звукот проверете го контактот,
рака чувствуваат, е студент омилен економија пракса балансот на своите намалени,manual за да ја тепа проверете звук и
занаетчиски текстура.
Опис повеќе
*малку копа заврши направи звук повеќе свежи
Испорака :
*Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
*Предмети се испраќаат надвор следните 48 часа откако вашата уплата е потврдена (Саб. & Сонцето. да се исклучат.)
*Налози од Хонг Конг maimland сите ќе бидат испратени од страна на Меѓународните Воздухопловната Пост.
*Испорака обично трае 7-25 бизнис денови на Светот.
*Некои земји како ФРАНЦИЈА, НОРВЕШКА и БРАЗИЛ може да потрае подолго поради долго време локалниот обичај на проверка.Ние транспорт низ целиот свет.
*Жал, Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Гаранција&Одржување :
Сите предмети се проверуваат пред испраќање. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето.
Контакт Информации : За подетални информации за балансот на своите намалени,
ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или да ја додадете нашата trademanager и бројот е cn1001560440 ,
на овој начин ,ние можеме да контакт едни со други лесно и среќно!
За Нас : Ние може да понуди квалитет на нашите производи и добар по продажба на услуги
што сакате .Ако има било какви прашања што може да се стори за да ви помогне на,ве молиме слободно да контактирате со мене,и
ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Ние секогаш сме во позиција да го цитирам ќе најповолна цени за повисок квалитет на производи, и ние сме веднаш да очекуваме да се соработува со вас наскоро!
.

Подробности

Тегло (кг):
5
търговска марка:
ARBOREA
Диаметър (см):
31-50см
Номер На Модела:
Комплект чинии от серията FH
Тонален Номер:
10
Цвят:
Бронзов цвят
Материал:
Месинг
Тип:
На Практика чинии
Използването на:
използването на барабана набор
Качество:
Висок
Цена:
Конкурентен
Размер:
14HH+16CR+20RD
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт