.

.

4 бр. / лот мода каре PVC маса за хранене Placemat Европа стил Кухня инструмент прибори Pad увеселителен парк кафе, чай място мат

4 бр. / лот мода каре PVC маса за хранене Placemat Европа стил Кухня инструмент прибори Pad увеселителен парк кафе, чай място мат

Оценки на купувача:

BGN 17.00 -17 %
BGN 20.48
Брой продукти
В магазина

Материјал : ПВЦ+ влакна Големина : 45 X30 CM Функција : убава, топлинска изолација, анти се лизга, анти scald. Примена : различни трпезариска маса, кафе на маса, биро. Перење Информации : исчистете со вода и четка за миење, не се фаќа.
Answer : ___________________________ Note : 4 ПАРЧИЊА/МНОГУ стандардно за иста боја за испорака, исто така, може да се меша бојата колокација, по купувањето, ве молиме оставете порака за да ја нашата служба за корисници


Подробности

Тип Украса На Масата И Аксесоари:
Стелки И Подложки
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Пластмасов Вид:
PE
Форма:
правоъгълник
Материал:
Пластмаса
Стил:
Японски Стил
търговска марка:
Хинайя
Номер На Модела:
0255

Те също купуват с този продукт