.

.

LINKWELL Set of 4 10cmx10cm Fashion Watercolor Leaf Flower Bar увеселителен парк Table Cup Holder Drink Placemat Mat for Spanish Market

LINKWELL Set of 4 10cmx10cm Fashion Watercolor Leaf Flower Bar увеселителен парк Table Cup Holder Drink Placemat Mat for Spanish Market

Оценки на купувача:

BGN 10.00 -30 %
BGN 14.38
Брой продукти
В магазина

LINKWELL Сет од 4 10cmx10cm Мода Акварел Лист Цвет Бар Увеселителен парк Табела Чаша Носителот Пијат Placemat Мат за шпанскиот Пазар име на Производ : Увеселителен парк FC27 Големина на : 3.93"x 3.93"(10cm x 10cm) Материјал : Картон Печатење на двете страни. Ве молиме имајте на ум : Постои мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината.
1. За Превозот
1.1 Ние сме повеќе од среќни да се комбинираат предмети во една пратка.
1.2 Превозот осигурување не е задолжителна, но ако треба, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. 1.3 УВОЗНИ давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
1.4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1.5 Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. И обично тоа ќе пристигне во рок од 14 бизнис дена за САД, 15-21 бизнис денови во ЕУ, АУ итн. Ако ви треба вашиот објект порано~ве молиме контактирајте со нас за дополнителни поштарина.
2. По продажбата на
Враќа се прифатени за наплата или еднаква размена во рок од 14 дена. Сите превозот на трошоците за врати се на сметка на купувачи.
3. Задоволство Гаранција
3.1 Вашето задоволство е наша цел. Ние се стремиме да се постигне 100% задоволство.
3.2 Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас ПРЕД да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе направиме се што е разумно потребно да се поправи ситуацијата.
4. Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе одговори во рок од 24 часа, и да се потрудиме да го реши секој проблем за вас.

Подробности

Тип Украса На Масата И Аксесоари:
Стелки И Подложки
търговска марка:
ЛИНКВЕЛЛ
Стил:
Класически
Характеристика:
Еко-Содружественный
Форма:
Кръг
Номер На Модела:
FC27
Материал:
Картон
Цвят:
Изтъркан Шик
Размер в инчове:
3.93*3.93
Размер в СМ.:
10*10см
Дизайн:
лист
Модел:
Акварел
Използването на-1:
Начало Декор
Ползи-2:
Плот
Ползи-3:
бар на увеселителен парк
Ползи-4:
поставка за чаши
Материал:
PU

Те също купуват с този продукт