.

.

мултифункционален електрически преси за коса, гребен авто стайлинг на коса желязна четка за бързо загряване простор за полагане на двойката инструмент 100-240 В

мултифункционален електрически преси за коса, гребен авто стайлинг на коса желязна четка за бързо загряване простор за полагане на двойката инструмент 100-240 В

Оценки на купувача:

BGN 53.00 -17 %
BGN 63.68
Брой продукти
В магазина


мултифункционален електрични коса straightener чешел и авто коса curler железо четка топол воздух фен четка за коса стил алатка 100-240v дизајн
Се истакна : 18,22,26,30 мм дијаметар на топлинска цевка со дијаметар од вашиот може да опција
Овој производ има два вида на функции, косата и косата, стилски, богата, безбедно и практично, да не му наштети на косата. Странски топла производи, фаворизирана од страна на странски клиенти и пазарот. Ако треба да нарачате, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници!
Карактеристики на производот :
1 напон : 50-60 HZ 110 V-240 V (глобална универзална напон)
2.PTC брзо греење, греење до брзо.
3 брзо прилагодување на брзината.
4 професионален дизајн, се чувствуваат добро, висока густина.
5. Производот е професионална четвртиот опрема термостат, 120 СТЕ C, 140 СТЕ C, 160 СТЕ, 180 СТЕ Ц и 200 СТЕ C, според коса, коса волумен изберат соодветни за своите коса температура, па како да се направи задоволително убава форма.
6. Хардвер чешел косата е подолго, лесен пристап до косата, cuticle одделени повторно од забот триење, се тркалаат на косата повеќе убави, брзо може да дизајн и не е лесно да се повреди на главата, висока температура отпор и не е лесно да се деформира.
7.ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за контрола на производот / исклучување, употребата на човековите прилагодувања, лесно да се разбере.
8 топлинска цевка со дијаметар : 22# 26# 30# 18#
9. Моќта линија од 360 СТЕ C анти ликвидација се претвори опашка дизајн, внатрешен контакт со бакар со злато позлата процес, флексибилни ротација, со користење на процесот не се појави сиромашните контакт, искра феномен, безбедност коефициент.
10 уникатен 1 час автоматско исклучување за безбедност дизајн, безбеден и сигурен

Подробности

Тип:
Маши и преси за коса
Източник На Захранване:
Електрически
Размери На Подгряващата Плоча:
60х24мм
Срокът на служба на минерална плоча / адвокатско клас:
Над 50 000 пъти
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
177
Приложими косата:
Суха и влажна
документ:
CE, RoHS
Материал на минерална плоча/адвокатско клас:
Турмалин керамични
силата на:
40 W-59 W
Сегменти За Регулиране На Термостата:
10
Атестация На Качеството На Продукта:
3C, CE
Диаметър на теплопроводника:
16-20 мм
регулатор на температурата:
дръжка
Максимална температура:
220 °C
Минимална температура:
160 °C
Режим На Сглобяване На Опашката На Захранващия Кабел:
Въртящ се на 360°
Размер:
18.22.26,30cm
Напрежение:
100-240v (Dual voltage)
Материал:
Пластмаса

Те също купуват с този продукт