.

.

5шт ръчно изработени пеперуда мъниста апликация насекоми кръпка шият дрехи обувки чанти САМ занаят украшение тъканта петна

5шт ръчно изработени пеперуда мъниста апликация насекоми кръпка шият дрехи обувки чанти САМ занаят украшение тъканта петна

Оценки на купувача:

BGN 14.00 -5 %
BGN 14.72
Брой продукти
В магазина

1 .Големина : 6.3 *4.5 cm 2. Пакување : 5 парче/број 3. може да се користи за облека декорација , свадба се облекуваат applique , булчински headdress,чипка јака, чипка печ ,Декоративни свадба чевли, headwear декорација итн.
1.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
1.Цел ќе биде објавено во 1-3 дена по расчисти исплата. 2.Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. 3.Ние ќе се надоврзе на превозот статус по објавено, сепак меѓународната превозот е едвај контролира и трае подолго време отколку домашните превозот, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова кога ќе ги купите. 4.Цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
1. 90 дена Гаранција.Купи со доверба!
2 . Било DOA или неисправни (не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена.
3. Човекот-направени штета не е вклучена. 4. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да го потпише, кога ќе ја добијат.
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и за нас, Доколку сте задоволни со нашата предмети. "4, 5 Ѕвезди" Фидбек е нашиот живот, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение пред да ја напушти неутрален"3 Ѕвезди" или негативни"1,2 Ѕвездите" повратните информации. Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми.

Подробности

Вид На Продукта:
Пластира
Техника:
Мъниста
Характеристика:
Ръчна изработка
Стил:
Шев-На
Размер:
6.3*4.5CM
Номер На Модела:
L-1235
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт