.

.

ZOTOONE Сладко Животните Patch Set Iron on Transfers for Children Clothing Owl Rabbit Patches For Clothes САМ Applique Heat Press D

ZOTOONE Сладко Животните Patch Set Iron on Transfers for Children Clothing Owl Rabbit Patches For Clothes САМ Applique Heat Press D

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -7 %
BGN 2.16
Брой продукти
В магазина

топлина трансфери
ZOTOONE Симпатична Животно Печ Поставите Железо на Трансфери за Деца Облека Був Зајакот Закрпи За Облека DIY Applique Топлина Притиснете D Бренд : ZOTOON Големина : Како Слика Покаже Patch За : Облека,Фармерки,Јакна,Деца Облека,Капа,Грб Стил : Железо На, Налепници На, Шие За тоа Како да го користите :
(1).Земете вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо.
(2). Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.
(4). По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин.
(5) исто така Можете да шие тоа па тоа никогаш не ќе падне.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT, Paypal. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Подробности

търговска марка:
ЗОТОН
Размер:
As Pieture Show
Техника:
Пишеща машина
Стил:
Ютия-На
Характеристика:
3D, ръчна изработка, екологично чисти
Номер На Модела:
пластира за дрехи
Вид На Продукта:
Пластира
Пране на ниво а:
Пирография
Technics1:
Апликация
Набор От Кръпки:
тигър
пластира за дрехи:
НАПРАВИ си САМ тениска / блузи / блузи
Хората:
Момиче, момче, тяло, жена, деца
Използване на инструменти:
Домакински ютии или теплопередающая машина
Име:
термотрансферная печат, кръпка
Инструкции:
ютия на кръпка
смогите измиване:
ДА
Стил:
ютия на кръпка

Те също купуват с този продукт