.

.

Ширина 1,5 см памук embroid дантела шевна лента гипюр дантела африканска лейси плат тапицерия в основата на плетене САМ аксесоари за дрехи#1752

Ширина 1,5 см памук embroid дантела шевна лента гипюр дантела африканска лейси плат тапицерия в основата на плетене САМ аксесоари за дрехи1752

Оценки на купувача:

BGN 2.38
Брой продукти
В магазина


Име на производ : 1,5 см ширина embriod Чипка
Материјал : памук и најлон
Производот НЕ : 1752
Чипка ширина : 1.5 cm(најмногу широк)
Боја : млеко бела,pls се погледне на слики
Пакет : OPP торби и картон
Испорака И Услуга
* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ако одлагање,ние ќе ви овозможи да се знае однапред.
* Ние нудиме Кина Пост Воздух или ЕМС на вашите нарачки.pls изберете за нив пред да се одржи на наредби.Epack пратите само во САД.Tks
* Ве молиме пратете на вашите прашања,да се распрашува и жалби до нас.Ние ќе ви даде одговор во 2 работни дена и решавање на проблемите.
* Увозни давачки,даноци и давачки кои се исклучува во објектот цена или превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк ?подарок? или ?примерок? да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.
* Ние го прифаќаме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 7 дена по приемот. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Повратни информации
* Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме благодарни за можноста да се реши проблемот пред прибегнување кон повратни информации.
* Ако ви се допаѓа tiems,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас,и ние ќе го прават истото за вас. Благодарение толку многу
дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор

Подробности

Цвят:
Бял, 1 ярд-92 см
Вид На Продукта:
Дантела
Ширина:
1.5 cm
Номер На Модела:
1752
търговска марка:
синьхан
Украса:
Дантела
Материал:
Найлон / Памук
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип Тъкани:
Окото
Техника:
Вязаный
Цвят:
млечно-бял
Техника:
основовязание

Те също купуват с този продукт