.

.

1 ролка / лот (25 ярда/ролка) 40 мм едно лице плътен цвят сатен лента на Едро за опаковане на подаръци направи си САМ ръчно изработени materials 040007113(40)

1 ролка / лот (25 ярда/ролка) 40 мм едно лице плътен цвят сатен лента на Едро за опаковане на подаръци направи си САМ ръчно изработени materials 040007113(40)

Оценки на купувача:

BGN 5.33
Брой продукти
В магазина


Поради фотографски технички и осветлување roblem, сликите појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Т/Т. ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
ПРЕВОЗОТ :
1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни . Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови) . Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) !
Freeback :
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме да не?т остави нас ? Негативни?или? Неутрални?повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Подробности

Вид На Продукта:
Лента
Техника:
Пишеща машина
търговска марка:
Лучия занаяти
Номер На Модела:
040007113(40)
Стил:
Това Е Една Страна
Материал:
Полиестер / Найлон
Тип Тъкани:
Атлас
Модел:
Плътен Цвят
Ширина:
40mm
Пакет:
1 ролка/лот(25 ярда / ролка)
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Цвят:
multi вариант
Ширина:
40mm

Те също купуват с този продукт