.

.

Високо качество на AtSknSk дантела на едро 3 ярд / лот шевни дантела розов автомобил кости блестка лейси отрежете плата за булчинската рокля ширина 15 см

Високо качество на AtSknSk дантела на едро 3 ярд / лот шевни дантела розов автомобил кости блестка лейси отрежете плата за булчинската рокля ширина 15 см

Оценки на купувача:

BGN 20.00 -40 %
BGN 33.58
Брой продукти
В магазина


Southkingze се Лоцира во најголемите Ткаенина и додатоци на Пазарот. Ние работиме со голем број на фабрики, да обезбеди сите видови на DIY материјали, како што се
Ткаенини, копчиња, закрпи, панделки, јаки и сл.
Па се знае што не't треба купат многу, и може да имаат многу differents видови.
Она 's повеќе, јас f имате било inqury на ткаенина или на додатоци, можете да ни испратите порака со photoes и други детали.
Ние може да се направи извори за вас на пазарот, овој пазар ги имаат сите видови на облека и поврзани објекти.
И ние, исто така може да обичај се направи за вас.
Почитувани, Добредојдовте во мојата продавница. Во ова, јас ви посакувам среќен шопинг. . .
Име : Везени чипка
Ширина : Околу 15cm
Боја : Розева
Улога : Погоден за Булчински превези фустани, завеси, шалови декорација, итн. .. DIY
Повратни информации :
Ако примите дефектен производ , прво им се извинуваме на вас .
(1). Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
(2). Кога ќе го добиете на стоки.Ако сте задоволни ,, се надевам, ќе може да ни даде 5-ѕвезда повратни информации.
(3). Ние ги чува сите производи се сите вистински снимање. Сепак, поради светлината, Агол, и компјутер се прикаже различни причини. Може да има некои исклучување боја. Па, ако може да се't се прифати, ве молиме да не заврши на плаќање.
Ако постојат проблеми , ве Молиме контактирајте со нас на прво место . ние ќе се реши за вас .
Ви благодариме повторно за вашата посета
Се надевам дека ќе имаме добра соработка и Задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди о .
DIY Блогер сакав!
DIY ткаенина Љубовник сакав!
Ние ви нудиме слободни DIY meterial за coorperation.
Можеби имаме повеќе futher бизнис.
Чипка е еден вид на Уметност.
Тоа 's popupar од centries

Подробности

Цвят:
Розов
Вид На Продукта:
Дантела
Характеристика:
Еластичен, Екологично Чист
is_customized:
Yes
Техника:
Бродирана
Ширина:
15cm
Украса:
Пайети
Тип Тъкани:
Окото
Номер На Модела:
skxs0865*3
търговска марка:
Ацкнск
Материал:
100% Polyester
Вид На Продукта:
Дантела
Име:
Ацкнск

Те също купуват с този продукт