.

.

1бр черен бял жълт цвят на кожата манекен човек ръка на манекен пръст бижута за нокти часовник пръстен, гривна за ръкавици щанд в 3 цвята

1бр черен бял жълт цвят на кожата манекен човек ръка на манекен пръст бижута за нокти часовник пръстен, гривна за ръкавици щанд в 3 цвята

Оценки на купувача:

BGN 14.00 -45 %
BGN 25.60
Брой продукти
В магазина


Ве молиме оставете порака на бојата што сакате : бело/black/жолта
Функција :
Висина : 30cm
Должина на Арм : 14cm
Дијаметар на Основата : 8cm
Answer : ___________________________ Note :
Големината може да биде 1-2cm грешка поради рака мерка. Бојата може да биде малку различен монитор.
Пакување се вклучени :
1 × Манекен рака
Ако сакате да купите многу производи или да стане дистрибутер во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас несомнено!
Ние ќе ви даде трговија на големо цена(пониска) .
Ние и нашата фабрика ќе ја цениме секоја можност да соработуваме со вас и резервни нема напор да се направи победа-победа на нас!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Кина Самитот Извоз
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Превозот На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Објектите ќе бидат испратени во рок од 3 дена по плаќање од страна на Воздух mail и превозот ќе треба околу 8-15 работни дена( бесплатен превозот). Може да се е-мејл мене или дозволете ми да знам онлајн ако ви треба брзо, јас ќе го испратам до тебе со други express, јас ќе го избере најдобриот и најевтиниот за вас. Превозот време : за НАС & Канада : 8~16 дена да европските Земји : 10~18 дена да Азија Coutires : 7~ 15 дена за други Земји : 20~30 дена
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". Вашиот satisfation е нашата извршување. Ако има било какви прашања во врска со нашиот производ, превозот, пакет и така натаму,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Контактирајте со нас
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Подробности

Размер:
Height
Материал:
PP
Характеристика:
По-големи размери
Пол:
Мъже
търговска марка:
CAMMITEVER
Тип Манекен:
Горната Част На Тялото
Стил:
Стойка
Номер На Модела:
ръка на манекен

Те също купуват с този продукт