.

.

400шт 14mm червен кристал цвете смола за коса Лук център карти решения, декорация на мобилен телефон, обеци кабошоны

400шт 14mm червен кристал цвете смола за коса Лук център карти решения, декорация на мобилен телефон, обеци кабошоны

Оценки на купувача:

BGN 31.98
Брой продукти
В магазина


БЕСПЛАТНИ изразат ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ над $100 ,се Купони Законик сега
Боја : сјајна розова
# Количина : Еден сет во 400 парчиња
# Големина : околу 14mm / секој (Конверзија : 1 mm = 0.0393 инчи)
# Материјал : смола
Ова е супер симпатична разубавувањето. Одлично за прикачување на коса клипови, headbands, коса додатоци, или scrapbooking. Тоа исто така може да се користи како разубавувањето облека, чевли, мобилен телефон случај, и многу повеќе!
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања
БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,
не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,
но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,
ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.
Вашето задоволство е да се гарантира. ние прифаќаме 7 дена замена или рефундирање на каква било тешка дефект
°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°
*за испорака*
10 до 15 работни Дена преку Воздухопловната,може да се trackable
pls двојно проверете дали превозот адреса е точно и испорака и се надевам дека ако е можно pls оставете го вашиот тел број за во време на испорака ,Благодарам многу!
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .

Подробности

Вид На Продукта:
Друго

Те също купуват с този продукт