.

.

DoreenBeads дървени шиене на копчета scrapbooking през цялата светлина кафе 4 дупки 20 мм Диаметър, 100 бр. 2017 нова

DoreenBeads дървени шиене на копчета scrapbooking през цялата светлина кафе 4 дупки 20 мм Диаметър, 100 бр. 2017 нова

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -31 %
BGN 8.64
Брой продукти
В магазина

Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Светлина Кафе 4 Дупки 20mm Кол,100 PCs Материјал Дрво Големина Приближно : 20mm Кол.( 6/8")
Дупка големина : 2mm( 1/8")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Светлина Кафе Количина ќе добиете 100 на овој објект во листата цена Дел Не. B24221 Забелешка.
Топло Препорачуваме Продажба
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е високо ценет дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, па ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Подробности

търговска марка:
DoreenBeads
Материал:
Дърво
Тип Бутони:
4-Луночная Бутон
Украса:
Кристали
Стил:
Flatback
Техника:
Боядисване
Номер На Модела:
B24221
Форма:
Кръг
Вид На Продукта:
Бутони

Те също купуват с този продукт