.

.

201 Metal Snap Button Dies For Собственоръчно Press Machines ръчно инсталиране на 203 Metal Snap button Мухъл Безплатна доставка

201 Metal Snap Button Dies For Собственоръчно Press Machines ръчно инсталиране на 203 Metal Snap button Мухъл Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 25.58
Брой продукти
В магазина


Можете да изберете било која големина за рака притиснете машина
Кога ќе ги нарачате овие умира , pls ни остави на големина што ви треба .
На метал snap копчето мувла големина е за предвремени копчето 655, 633 и 831 snap копчето

Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

Подробности

Вид На Продукта:
Бутони
Номер На Модела:
242
Характеристика:
Моющаяся, Екологично Чиста,Без Никел, Химическо Чистене
Вид На Метал:
Желязо
Украса:
Кристали
Тип Бутони:
Комбинирана Бутон
Техника:
покритие
Форма:
Кръг
Материал:
Метални
Стил:
Джолан
Материал:
Метални
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Размер:
15mm 12mm

Те също купуват с този продукт